Wypoczywaj tak jak lubisz

noclegi / restauracja / rekreacja

idealne miejsce na aktywny wypoczynek i relaks, bez względu na to, czy spędzają Państwo czas z rodziną, czy indywidualnie.

Pokoje
Jeśli poszukują Państwo nowoczesnego obiektu hotelowego, w którym można zarezerwować przytulne pokoje i wypocząć - to jest właśnie to miejsce!

Pokoje zostały wyposażone z myślą o komforcie Gości, tak by dać możliwość regeneracji sił i wypoczynku. Do dyspozycji Gości jest również Room Service, który zadba o Państwa potrzeby.

Wszystkie pokoje zostały wyposażone w łazienki z prysznicami, telefon, internet bezprzewodowy - tak, by zapewnić wypoczynek na najwyższym poziomie. Dodatkowo apartamenty
posiadają balkon, sejf, mini bar oraz suszarkę do włosów.

Naszym głównym celem było stworzenie miejsca, które będzie dostosowane do potrzeb osób szukających pokoju hotelowego podczas podróży służbowej, jak również dla osób podróżujących rodzinnie w celach turystycznych.

Teraz nasz oferta została poszerzona o możliwość zarezerwowania pobytu nad samym morzem!

Oferta skierowana jest głównie do osób poszukujących wyjątkowego miejsca na wakacyjny wypoczynek z rodziną. Na miejscu pełne wyżywienie oraz atrakcje dla dzieci.

Okoliczna baza noclegowa zaspokoi potrzeby każdego wczasowicza i turysty. W naszej bazie polecamy szereg sprawdzonych noclegów w Mielnie i Kołobrzegu

hoteltrawa.pl - Twoje miejsce na wczasy nad morzem

Easiest Website Builder